SOM ELEKTRONİK ABOUT US

2000 li yılların baslarında kurulmus olan SOM Elektronik Ticaret Ithalat ve Ihracat Firmamız üzerine aldıgı sorumlulukları yerine getirerek sektöre hizmet vermektedir.

Gelistirdigi Hizmet yelpazesinde amacladıgı sektöre hizmet etmek ve mükemmeliyeti yakalamaktır. Güvenlik her zaman ön planda olan firmamızda Müsterilerimizin gizliligi de bizim icin çok önemlidir.

Müsteri odaklı kalite anlayısını daima ön planda tutan firmamız sizler icin uygun sistemi ve projeyi üreterek en sorunsuz bir sekilde zamanında teslim edip sizlerinde referans listesinde görmeyi amaclamaktadır.

Firmamız Elektronik Kilit Grubu, DND Sistemleri, Enerji Saver Sistemleri ürünleri ile kullanıcılarının hayatlarına değer katıyor.

Güvenlik sektöründeki yeni projelere ve tadilat islerine özgün cözümler sunarak danısmanlık destegi de saglayan Firmamız bu uygulamalarda satıs öncesi ve sonrası verdigi kaliteli, yaygın teknik destek ve ürünlerine verdigi garantilerle müşteri odaklı yaklasımını ortaya koyuyor.

Som Elektronik Ticaret Ithalat ve Ihracat dünyanızın kapılarını güvenle acıp, güvenle kapıyor olmaktan gurur duyuyor ve sizi de bu mutlu, güvenli ve konforlu dünyaya davet ediyor.

Our Services


S omElectronic Why ?

"Quality is a privilege, not a right, but creates privileges" with customer satisfaction and high quality offers we provide the notice of privilege.

You're doing the best quality for our customers to provide analysis of your business at the best price

Companies easier service you have received our focus should be your only choice for Soma Electronics can work in a systematic way.

Our extensive portfolio related to the system we have built since 2000 info@somelektronik.com.tr or 0533 554 1335

Som Elektronik © 2000 - 2015 All Rights Reserved.
antalya egem yazılım