SOM ELEKTRONİK KURUMSAL

2000 li yılların baslarında kurulmus olan SOM Elektronik Ticaret Ithalat ve Ihracat Firmamız üzerine aldıgı sorumlulukları yerine getirerek sektöre hizmet vermektedir.

Gelistirdigi Hizmet yelpazesinde amacladıgı sektöre hizmet etmek ve mükemmeliyeti yakalamaktır. Güvenlik her zaman ön planda olan firmamızda Müsterilerimizin gizliligi de bizim icin çok önemlidir.

Müsteri odaklı kalite anlayısını daima ön planda tutan firmamız sizler icin uygun sistemi ve projeyi üreterek en sorunsuz bir sekilde zamanında teslim edip sizlerinde referans listesinde görmeyi amaclamaktadır.

Firmamız Elektronik Kilit Grubu, DND Sistemleri, Enerji Saver Sistemleri ürünleri ile kullanıcılarının hayatlarına değer katıyor.

Güvenlik sektöründeki yeni projelere ve tadilat islerine özgün cözümler sunarak danısmanlık destegi de saglayan Firmamız bu uygulamalarda satıs öncesi ve sonrası verdigi kaliteli, yaygın teknik destek ve ürünlerine verdigi garantilerle müşteri odaklı yaklasımını ortaya koyuyor.

Som Elektronik Ticaret Ithalat ve Ihracat dünyanızın kapılarını güvenle acıp, güvenle kapıyor olmaktan gurur duyuyor ve sizi de bu mutlu, güvenli ve konforlu dünyaya davet ediyor.

Hizmetlerimiz Neler ?


Neden Som Elektronik ?

"Kalite ayrıcalık değil bir haktır; ama ayrıcalık yaratır" Yüksek kalite ile müşteri memnuniyeti sunuyor ve ayrıcalığı farketmelerini sağlıyoruz.

Siz müşterilerimiz için en iyi kaliteyi en iyi fiyata kullandırabilmek için işletmenizin analizini yapıyoruz

Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlere daha kolay odaklanıp , sistemli bir şekilde çalışabilmeniz için Som Elektronik tek tercihiniz olmalıdır.

2000 yılından bugüne kurmuş olduğumuz sistemler ile ilgili detaylı portföyümüz için info@somelektronik.com.tr ya da 0533 554 1335

Som Elektronik © 2000 - 2015 Tüm Hakları Saklıdır.
antalya egem yazılım