Kontrol Sizde Teknolojinin ilerlemesiyle kullanılan her ürüne yenilikler gelmesi ile birlikte, modernleşen yaşam tarzında güvenlik ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır. Ev ve iş yerlerine girişlerin daha detaylı kontrol edilebilmesi, belirlenmiş ya da görevlendirilmiş kişilerin sadece giriş yapabilmesi ve oluşabilecek hırsızlık vakalarının önüne geçebilmesi için kartlı kilit sistemleri büyük avantajlar sağlamaktadır. İşte tam bu noktada Ankara Kartlı Kilit Sistemi size en güvenli seçenekleri sunmaktadır.

Kartlı Kilit Sistemi Nedir? Giriş ve çıkışların kontrol edilebilmesi, yetkilendirilen ya da belirlenen kişilerin alana, binaya, odaya ya da işletmeye sadece giriş çıkış yapabilmesi için kapı kilidinin elektromanyetik, elektromekanik ya da selenoid-pimli kilit gibi teknik seçeneklerle geliştirilmiş bir kilit sistemidir. Giriş çıkışların saati, kimler tarafından ne sıklıkta olduğu kilit sisteminin bağlı olduğu bir yazılım programıyla takip edilebilmekte ve size bilgi sağlanmaktadır. Oteller, hastaneler, apartmanlar, ev ve işyerleri tarafından yoğun talep gören ankara kartlı kilit sistemi ile kendinizi daha güvende hissedecek ve kontrol dışı oluşabilecek durumlardan haberdar olabileceksiniz. Bu sayede önlem almak ve hırsızlık gibi vakalardan korunmanız mümkün olacaktır. Bu sistemi kullanmanız dışarıdan gelebilecek tehlike faktörlerine karşı da caydırıcı olacaktır.

Kartlı Kilit Sistemi Nasıl Çalışır?

Kartlı kilit sistemi, dört adet kalem pil takılmak suretiyle kapıya montesi yapılan bir sistemdir. Daha sonra bilgisayarınıza kilit yönetim yazılımı kurulur. İstediğiniz kartı yetkilendirebilir, kaybolan kartların pasif hale getirilme işlemini ve iptalini yapabilir, otel ve benzeri işletmelerde kartları, konaklanacak süre bazında yetkilendirebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz. Bu işlemler için de bilgisayarınıza kart kodlama cihazı takılması gerekir. Bu sayede kartların tanımlanması, yetki alanları, aktif edilmesi ya da süreli yetkilendirilmesi gibi birçok çeşitli işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sisteme ilaveten enerji tasarruf cihazı da kullanırsanız, kartla giriş yapılacak alanın giriş yapıldığı an elektriğin devreye girmesi gibi seçeneklerin sahibi de olabilirsiniz.

Kartlı Kilit Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Anahtar taşıma yükünden kurtulur, kartınızı cüzdanınızda ya da cebinizde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Geriye dönük olarak 1 ay, 1 sene ya da farklı zaman aralıklarındaki giriş çıkışların bilgisini alabilirsiniz. Kartı olmayan kişilerin kartlı kilit sistemi yaptırdığınız alanlara girişini önlemiş olursunuz. Kartların farklı görevlendirme ve zamanlanması ile işleyişinizi düzenleyebilirsiniz. İş yeriniz için tercih ettiyseniz yetkilendirdiğiniz kişilerin kontrolünü sağlar, yetkilendirmediklerinizin de içeride gereksiz sirkülasyon yapmasını engellemiş olursunuz. Apartmanınız için tercih ettiyseniz, dışarıdan gelen satıcı ve pazarlamacıların, yabancı kişilerin veya hırsızların apartmanınıza girişini engellemiş olup, daha güvenli bir apartmanda yaşıyor olur ve kendinizi daha güvende hissedersiniz. Kartlı kilit sistemleri otel benzeri işletmelerde kullanıldığında, konaklayanlara verdiği güvenden dolayı turizmi de olumlu yönde etkilemekte ve müessesenin tekrar tercih edilmesini de sağlamaktadır. Öğrenci yurtları ve benzeri yerlerde kullanıldığında konaklayan öğrencilerin güvenliğini sağlamakla beraber, ailelerinin de içlerinin rahat olmasını sağlamaktadır.

Neden Ankara Kilit Sistemi?

Sizin öncelikleriniz bizim için çok önemli. Öncelikle sistemden beklentiniz ve taleplerinizi alarak, size uygun seçenekleri sunmaktayız. Kullanacağınız alan için gereksinimleri belirleyerek, kurulacak sistemin en sağlıklı şekilde işleyeceği önemli noktaları keşfetmekteyiz. Kilitlerin monte edileceği kapıların keşfinden sonra, görünümüyle ilgili isteklerinizi de göz önünde bulundurarak güvenliğinize, estetik anlayışınıza ve hassasiyetlerinize özen göstererek sistemin kurulumunu yapmaktayız. Sonrasında teknik destekle, sizinle olan iletişimimize de devam etmekteyiz. Ürün kullanımındaki memnuniyetiniz ve ürünle ilgili geri dönüşleriniz bizim için çok önemli. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma arkadaşlarımızla beraber yaptığımız bu takım çalışmasıyla size güvenli bir kilit sistemi kurmaktan onur duymaktayız.