Antalya Kartlı Kilit 2020 Fiyatları ve Montajı

Kartlı kilit sistemleri kapı kontrol sistemleridir. Sadece tanımlı kartların ve kullanıcıların erişebileceği alanların ve kapıların açılması amacıyla kullanılır. Daha iyi anlaşılabilmesi için örneklemek gerekirse, otel odalarının kapıları, hastanelerde ameliyathane kapıları ve bilgi işlem merkezlerinin kapıları kartlı kilit sistemiyle çalışmaktadır. Bu sistemle yetkisiz kişilerin odalara veya bölümlere geçmesi engellenmiş olur. Tanımlanmamış kartlarla yetkisiz kişilerin giriş yapmaları durumunda sistem uyarı verecek ve yönetim panelinden yetkiliyi ikaz edecektir. Güvenliğin ön planda tutulduğu alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bununla birlikte turizm sektöründe kartlı kilit antalya otelleri ve diğer turizm bölgelerinde otellerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Antalya Kartlı Kilit Yenileme Hizmeti

Yeni teknoloji ile üretilmiş sistemlerin kurulumunun yanında, eski teknolojiye sahip veya kullanım ömrünü doldurmuş kilit sistemlerinizi değiştiriyoruz. Değişim işlemi yeni montaja göre daha kolay yapılmaktadır. Kapı tadilatı gerektirmeyeceği için, eski sistem doğrudan sökülerek yenisi ile değiştirilmektedir. Bununla birlikte ağ altyapısında yapısal sorunları gideriyoruz. Anlaşılacağı üzere kartlı kilit sistemleri teknolojik ürünler olduğu için, yetkili firma ve personel tarafından değiştirilmeli ve onarılmalıdır. Herhangi bir elektrikçinin veya kapı tesisat işleri yapan bir görevlinin, ustanın yapacağı işler değildir. Firmamıza gelen arıza ve sorunların nedeninin, yetkisi olmayan ve kartlı kilit sistemlerinde tecrübe ve bilgisi olmayan kişilerin müdahaleleri sonucu ortaya çıktığı anlaşılmaktadır.

Kartlı Kilit Antalya Montaj Hizmeti

Uzun yıllar kartlı kilit sistemleri konusunda çalışmalar yürüterek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde önde gelen kuruluş arasında olan firmamız, müşteri güveni, düşük maliyet ve teknik destek hizmetleri ile bu yerini korumaya çalışmaktadır. Kapıların ayarlanması, gerektiğinde tadilattan geçirilmesi, elektronik devrelerin montajı ve sistem yönetim panellerinin kurulması işlemleri tamamen şirketimiz teknik personelince profesyonel olarak yapılmaktadır. Sistemin kurulması özel beceri ve teknik bilgi gerektirmesi nedeniyle ehil olmayan kişi veya firmalara montajından sakınılmalıdır. Bu kapsamda kartlı kilit antalya otelleri tarafından güvenle kullanılmakta, diğer birçok otel müşterimiz tarafından da tercih edilmektedir. Otel Misafirleri İçin Kullanım Kolaylığı Sunar Otel odaları için fonksiyonel, kullanışlı ve sağlam olarak oluşturulmuştur. Kartlı kilit sistemleri sayesinde tüm misafirler konaklama sürecince odalarına anahtar yerine tek bir kart ile girebilmenin rahatlığını yaşamaktadırlar. Bu sistem misafirler için konforlu bir sistemdir. Sadece misafirler için değil aynı zamanda da otel yönetimi için oda kontrolünü sağlıklı bir biçimde yapmak adına önemlidir. Otel içerisinde müşteriler ellerinde anahtar taşımak yerine çok ince ve hafif bir kart taşımaktadırlar. Bu kartı otel içerisinde birçok yerde kullanabilmektedirler. Bu sistem ve bu sisteme yüklü yazılım ile oda giriş çıkış kontrolü ile ilgili her işlemi başarı ile sağlanabilmektedir.

Kartlı kilit sistemine sahip olan ve bu sistemi en çok kullanan işletmeler otellerdir. Otel misafirlerinin kapılarında bu sistem takılı bulunmaktadır. Bu sistem ile oteller hem misafirlerinin güvenliğini artırmış olurlar hem de kapılardan tüm girişlerin kontrolünü sağlamış olurlar. Resepsiyona kurulu sistem üzerinden işletmeler yönetimi gerçekleştirebilirler. Her oda kapısından geçen kişilerin kimliği, giriş ve çıkış zamanı, kapıdan kaç kere girip geçtiği gibi bilgilere rahatça ulaşabilirler. Bu nedenle gelen misafir kendini daha rahat ve güvende hissetmektedir. Ayrıca anahtar taşımaya oranla kart taşımak çok daha konforludur. Kapıları açmaya yarayan kartlar oldukça hafiftir. Kolay kullanımı sayesinde, kolay taşınabilir olması ile otele gelen misafirin memnun ayrılmasını da sağlamaktadır. Bu sistemin tanıtılmış olduğu otellerde yerli veya yabancı turistler kendilerini güvende hissederler. Bu şekilde de çok daha rahat ve çok daha huzurlu bir tatil geçirirler. O otelden memnun ayrılan turist bir daha ki gelişinde de yine aynı oteli tercih eder. Çünkü bir turist için en önemli şey güvenliktir.

Som Elektronik 20 senelik tecrübesi ile antalya kartlı kilit satış ve montajının yanı sıra DND sistemleri , DND senaryoları ve aynı zamanda otel energy saver gibi sistemler konusunda da uzmandır. Firmanız için en uygun fiyatı vereveğimize emin olabilirsiniz. Geniş servis ağı ve yetenekli teknik destek ekibi ile işiniz emin ellerde.