Yetkisiz Kişilerin Ve Personelin Girişlerini Kontrol Altına Alın Kartlı kilit sistemleri belirlenen bir yerde, belirli aralıklarla yetki varilmiş kişilerin giriş çıkış aralığını sağlayan sistemlerdir. Kartlı kilit sistemlerinde kartlar tanımlanmış ve verilmiş yetkiler sonucunda çalışırlar. Kartların okutulması sonucunda kapı kilidine yetki verilerek kapı açılabilmektedir ya da kapı kilitlenebilmektedir. Bu şekilde odaya giriş ya da çıkış sağlanabilmekte ve kontrol altında tutulmaktadır.

Kartlı erişim ve kartlı kilit sistemleri alanında büyük projelere imza atmış ve sektörde önde gelen firmalardan biri olarak, müşterilerimizin taleplerine çözümler üretmekteyiz. Bütün çözümlerimiz iyi bir planlama ve optimizasyon gerektirmektedir. Her türlü ihtiyaca göre geliştirilen bu tür erişim sistemlerinin satışı, montajı ve uygulaması konusunda her türlü teknik desteği vermekteyiz. Tanınmış büyük oteller ve hastaneler bodrum kartlı kilit sistemleri kullanmakta ve firma olarak birçok kurum ve işletmenin güvenini kazandığımız büyük bir referans listemiz bulunmaktadır.

Kartlı Kilit Sistemlerinin Özellikleri

Kilitlerin genelinin gövdesi döküm olup yüzeyi boyadır. Bu sebeple solma, kararma, çizilme, yıpranma, aşınma ve pas tutma yapmamaktadır. Sistemler modern yapıda ve 100 bağımsız kilit tasarımına sahiptir. Sabotaja ve zorlamalara karşı korumalı kilit mekanizmasına sahiptir. Kilitlerin oldukça güçlü bir kol yapıları bulunmaktadır. Sistemlerimiz en az birçok arıza testinden geçerek, her türlü sorunlara karşı güvenlidir. Güçlü kilit kolları çok fazla kullanmadan kaynaklı zararı önleyerek uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlar. Kapının tam olarak kapanmadığı zamanlarda, kapı hafif aralık kaldığında otel misafirini ya da görevli olan personeli uyarmak adına kilit alarm vermektedir.

Acil açma fonksiyonu mevcut olup gerektiği durumlarda elektronik kilit acil durum kartı ile açılabilmektedir. Unutulmuş veya kaybolmuş kartlar otel kilit yönetim yazılımından kolayca iptal edilebilmektedir. Çalışmadığı zaman uyku modunda bulunan kilit, kart yaklaştırıldığı anda uyku modundan çıkmakta ve devreye girmektedir. Bu sebeple pil tasarrufu da sağlamaktadır. Yetkili Kullanıcı Takibi Yapılabilir Kullanıcı takibi yapmak da mümkündür. Kurulan yazılım üzerinden tüm kullanıcıların kart ile yaptığı işlemleri takip etmek mümkündür. Girişin yapan personelin kart bilgileri, giriş çıkış saatleri sisteme otomatik olarak kaydedilmektedir. Görselliğe önem verenlerin vazgeçilmez sistemlerdir. Prestije önem veren oteller genelde tercih etmektedir. Kilidi çok güçlü kilit mekanizmasıyla büyük güven vermektedir. Firmamızdan temin ettiğiniz bu sistemi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Hem kullanışlı olmasıyla hem de zarifliği ile otelinize güç ve prestij katmaktadır.

Hastanelerde Kapıları Kontrol Altıda Tutun

Ameliyathaneler hijyen ortamı gerektiren yerler olduğu için bu bölümlerin kapıları özellikle kilitli bulunmaktadır. Aynı zamanda güvenlik sorunu da yaşanmaması için sadece yetkili kişilerin girişlerine izin verilir. Yine hastanelerin ecza depoları, laboratuvarlar, bazı hasta katları gibi özel alanların girişleri yine kartlı sistemlerle güven ve kontrol altında tutulur. Birçok hastanede ve otelde kullanılan bodrum kartlı kilit sistemler ile hastane güvenliğinin yanında, vatandaşın yanlışlıkla veya yetkisiz olduğu bir bölüme geçişi engellenmiş olur. Sadece yetki tanımı yapılan personelin kartı ile ilgili bölümlere geçiş izni verilir. Kartlı Kilit Sistemlerinin Avantajları Tüm kapı giriş ve çıkışları için yetki tanımlaması yapmaya imkan verir. Yetkisiz girişlerde veya açık kapılarda alarm vererek uyarır. Belirli bir zaman dilimi için tanımlama yapılabilir. Kaybolma durumunda kart yetkisi iptal edilir. Giriş ve çıkış saatleri ile kullanıcı bilgilerini veri tabanına kaydeder. Kartlı kilit sistemleri iç ortam ve dış ortamda su geçirmez ürünlerdir. 2 yıl sistem garantisi, 10 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.

Kartlı kilit sistemlerine yönelik çözümlerin geliştirilmesi ve yeni teknolojilerin uygulanması amacıyla hizmet veren firmamız, piyasanın en kaliteli ürünlerinin satışını ve montajını yapmaktayız. En uygun fiyat garantisi ve ödeme koşullarıyla talepleri karşılamaya devam ediyoruz.