Kapı Kontrol Ve Güvenliğini Kartlı Kilit Sistemleri İle Sağlayın

Elektronik kilit sistemleri kullanıldıkları mekanlarda üstün güvenlik ve performans sağlamaktadır. Otel odaları kapıları, hastane özel odaları ve ameliyatlar, fabrikalarda yetkili bölümlere girişler, garaj kapıları, özel bilgisayar sistem odaları gibi birçok güvenlik ve yetki gerektiren yerlerin kapılarında kullanılan sistemlerdir. Kartlı sistemler, elektronik olarak kapıların açılması ve kontrol edilmesinde ve güvenli erişim imkanı sağlar. Kurumsal yapılarda, tanımlanan kart üzerinden kaplara dijital erişim sağlamanın yanında, evlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sadece binalarda sınırlı olmayan sistemlerle, kullanılan kapıların daha güvenli hale getirilmesi için farklı elektronik sistemler sunmaktayız. Kartlar ve anahtarlıklarla tanımlanmış kapıların açılmasını sağlıyoruz. Kapılarda kullanılacak elektronik aksam için elektrikli kapı açıcı sistemleri konusunda uzun yıllar hizmet veren firmayız.

Kapılarınızı Güvende ve Kontrol Altında Tutar

Elektronik kartlı kapı açma sistemlerimiz, akıllı telefonlar kullanarak da telefonun bir anahtara dönüştürülmesini mümkün kılmaktadır. Türkiye’de bu konuda yenilikçi şirketlerden biriyiz ve teknoloji transferinde bütün imkanlarımızı kullanmaktayız. Halen satışını yapmakta olduğumuz antalya kartlı kilit sistemleri ile güvenli kullanım imkanına kavuşursunuz. Kartlı kilit sistemleri elektrik kesintilerinde de çalışmaya devam eder. Geliştirmeye devam ettiğimiz ve uzun yıllar tecrübe ettiğimiz sistemlerimiz, güvenlik ve konforu birleştirerek, tüm ticari ve özel binaların kapılarında kullanılabilir hale getirmiştir. Müşteri taleplerini doğru analiz ederek, gereksinimlere duyarlı, ileri teknolojinin birleştirildiği ürünler üretmekteyiz. Bu kapsamda, modern ve estetik antalya kartlı kilit sistemleri tüm binalar için gereksinim haline gelmiştir.

Satış, Montaj ve Bakım Onarım Hizmeti

Farklı ortamlarda farklı açılardan çalışması gereken elektronik kilit sistemleri, ileri teknoloji ve hassas ayarlardan oluştuğu için montajı da profesyonel olarak yapılmaktadır. Firmamız halen sektördeki en iyi kartlı kapı sistemleri sağlayıcısı olarak müşterilerin istek ve gereksinimine doğru ve hızlı çözümler üretmektedir. Sadece tanılama aralığı belirtilen saatlerde yetkili kişilerin girişlerine olanak sağlayan sistem, gerektiğinde kartların devre dışı bırakılmasını da sağlamaktadır. Sistemlerin montajında mevcut kapıların durumuna göre gerektiğinde kapı yenileme hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca satış ve montaj sonrası destek hizmetlerimiz devam etmektedir. Acil durumlarda teknik ekibimiz arızalı kapı veya sistemler için destek vermektedir. Garanti kapsamında olsun veya olmasın satış sonrası müşterilerimizle irtibatımız devam etmekte ve sürekli teknik desteğe devam etmekteyiz.

Karlı Kilit Sistemi Nasıl Çalışır?

Otelde konaklama yapacak müşterileri sayısına veya hastanelerin ilgili bölümlerine girmesine izin verilecek personel sayısına bağlı olarak kartlar üretilmektedir. Müşterinin konaklayacağı gün veya yetkili personel sayısına göre kart tanımlanmakta ve yetkilerin yükleme işlemi yapılmaktadır. Müşteriler kalacağı gün sayısı boyunca odanın kapısını kart yardımı ile açabilmektedirler. Aynı zamanda da odadaki enerji kontrol ünitesini çalıştırır. Sisteme gerek duyulursa asansör ve turnike ile oda güzergahındaki ilgili kapılara giriş çıkış kontrol özelliği de entegre edilebilmektedir. Böyle bir durumda müşterilerin tesis ve otel içinde tam takibi de sağlanmış olmaktadır. Otele gelen müşterilere sadece asansör kontrol sistemi yetkisi de verebilirsiniz. İlgili kata çıkma ya da belirli katlara çıkamama yetkisi de verebilirsiniz. Bu gibi durumlarda müşterilerin farklı otel katlarına giriş çıkışları yasaklanmış olmaktadır. Kontrol bu şekilde sağlanabilmektedir.

Kartın süresi bittiği anda kart oda kapısını açamayacaktır. Bu demektir ki artık müşterinin check-out yapma zamanı gelmiştir. Eğer konaklayacağı gün sayısını uzatacaksa ya da çıkış saatini biraz geciktirmek isterse bunu resepsiyona bildirmesi gerekmektedir. Resepsiyonda bulunan master kart yardımı ile otelde bulunan tüm odaları açabilirsiniz. Eğer kapı müşteri tarafından arkadan kitli kalırsa bile kapıyı master kart ile açabilirsiniz. Otelde çalışan oda temizleyicileri, kat görevlileri kat kartı kullanmaktadırlar. Kat kartı ile sadece ilgili oda katında bulunan tüm odalar açılabilmektedir. Eğer kapı arkadan kitli ise yani müşterimiz kendisinin rahatsız edilmesini istemiyorsa kat kartı o odayı açamamaktadır. Kat kartına bir de vardiya özelliği verilir. Yani mesai saatleri dışında çalışan bir görevli otele giriş yapsa dahi o kartı kullanamayacaktır.