Kapı Kartlı Kilit Sistemlerinin Satış Montaj Ve Destek Hizmetleri Kartlı Kapı Kilit Sistemleri Kuruyoruz

Kapı geçişlerinin kontrol altında tutulması veya sadece yetkili kişilerin girişlerine izin verilmesi amacıyla kullanın kartlı kapı kilit sistemlerinin satış ve montajını yapmaktayız. Yeni teknolojilerin takip edilerek sistemlere uygulanması veya eski sistemlerin değiştirilmesi hizmetlerini yürütmekteyiz. Hem ucuz hem de güvenli ve kaliteli bir sistem kurulumu yapmaktayız. Gerektiğinde bilgisayar yazılımını, sistemin içindeki elektronik devreyi ve kilit mekanizmasını değiştirerek sistemleri de yenilemekteyiz. Bu şekilde büyük paralar ödeyip temin ettiğiniz panel ve iç kilidi çöpe atmanıza gerek kalmamaktadır.

Teknik Servis ve Destek Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin arıza bildirimlerini anında cevaplayarak sorunları aynı gün gidermekteyiz. 7 gün 24 saat bizden servis ve destek alabilirsiniz. Satış sonrası teknik servis ve destek hizmetlerimiz devam etmektedir. Müşterilerimizle hiçbir zaman satıştan sonra irtibatımızı koparmadan ticari ahlak kuralları içinde çalışmaktayız. Kullanacağımız elektronik devreler ve parçalara ile bilgisayar yazılımları firmamız garantisi altındadır. Müşterilerimizin hepsine sabit fiyat garantisi vermekteyiz.

Kilit Sistemi Ne Zaman Değiştirilmelidir?

Eğer kartlı kilit sisteminiz sürekli arıza çıkartıyorsa ve bu arızalar artarak devam ediyorsa artlı kilit sisteminin değiştirilmesi gerekebilir. Yine sistemi satın aldığınız firmadan destek alamadığınızdan dolayı sürekli sıkıntı çekiyorsanız, ürünü temin ettikten sonra gerekli teknik servisi bulamıyorsanız ya da servis çok geç geliyorsa değişim yerine, firmamızla bakım onarım yardımı alabilirsiniz. Halen Adana, Antalya, Hatay ve mersin kartlı kilit sistemi kullanan otel müşterilerimizin varlığı bizim için önemli referanslar arasındadır.

Yine onarım ve parça değişimlerine yüksek ücretler ödemeye başladığınızda ve sistem sık sık kilitlenerek sorun yaratmaya başladığında kilit sistemlerinin değiştirilmesini düşünebilirsiniz. Bununla birlikte; kullanıcı hatası ile çok fazla karşı karşıya kalıyorsanız, sistemde oluşan arıza yüzünden çok sık yedek parça kaybı yaşıyorsanız yeni teknolojiye geçmenin zamanı gelmiş demektir.

Kartlı Sistemlerinin Avantajları

 • Kurulumu ve yönetimi kolaydır. Kablolamaya ve alt yapıya gerek yoktur.
 • Paslanmaz metal gövdeye sahiptir.
 • Neme dayanıklıdır.
 • Her çeşit kapıya hatta ahşap kapılara bile uygulanabilmektedir.
 • Programdan tüm resepsiyon hareketleri raporlanabilir.
 • Kilit sistemini çalıştırmak için kartı bir kaç santim yaklaştırmak yeterlidir.
 • Kart sisteme okuduğu zaman hem sesli hem de ışıklı uyarı vermektedir.
 • Odanın iç kısmında güvenlik mandalı vardır.
 • Tam kapanmama durumu olduğunda sesli sinyal ile uyarı vermektedir.
 • Pil ile çalışmaktadır. 4 adet pille ortalama 1 sene çalışır.
 • Pil zayıfladığı zaman ışıklı ve sesli uyarı verir.

Yetkisiz kişilerin dışarıda kalmasını sağlayarak, sadece yetkililerin ilgili yerlere geçişine izin veren kapı erişim kontrol sistemleri, belirlenen kısımlara güvenli erişim imkanı sağlar. Birden fazla kapı geçişinin ağ bağlantılı sistemlerle sağlandığı elektronik sistemlerin model farkı ve tuş fonksiyonlarında farklılıklar olabilmektedir. Kontrol ünitesi sayesinde kurumun veya işletmenin yönetimini büyük ölçüde güvenli hale getirmektedir. Kayıp ve çalıştı kartların iptali, değiştirilmesi, eski çalışanların girişlerinin engellenmesi ve hangi alanlara kimlerin girip çıkacağının belirlenmesi gibi birçok işlemi basit birkaç programsal komutla halletmektedir. Bu konuda mersin kartlı kilit sistemi yönetimi ve eğitimi verdiğimiz iller arasındadır.

İhtiyaçların Doğru Tespit Edilmesi Kartlı Kilit Sistemlerinde Önemlidir

İşletmenizde neden kartlı kilit sisteminin kullanılması gerektiği, hangi kapı kontrol ve erişim hizmetlerinden kimlerin yararlanacağının belirlenmesi gibi birtakım ön etütlerin yapılması, ihtiyacın tam olarak belirlenmesini sağlayacaktır. Bu konuda uzun yıllar hizmet veren firmamızdan yardım alabilir, teknik personelimizle birlikte yerinde incelemeler ve tespitlerde bulunabilirsiniz. Sadece satış ve montaj hizmeti almanız gerekmemektedir, aynı zamanda yılların birikimi ile edindiğimiz tecrübelerimizi danışmanlık hizmeti ile müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyarız.


Tespit edilen amaca yönelik doğru ürünün seçilmesi ve altyapının oluşturulması ikinci aşama olacaktır. Bu aşamada kapı kartlı kilit sisteminin hangi alanlarda kullanılacağı ve yetki dağılımlarının nasıl yapılacağı tespit edilecektir. Projelendirilen işin belirli bir iş takvimine bağlanarak belirtilen süre aralığında tamamlanmasını firmamız garanti eder.