Kartlı Kilit

Otelcilik ve Turizm sektörüne 20 seneden bu yana hizmet veren SOM Elektronik kartlı kilit ve diğer otel otomasyonları çözümlerinin tamamını uygun fiyat ve kalitli işçilk farkıyla sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kartlı Kilit

Kartlı kilit satışı ve temini

Montaj

Kartlı kilit montaj hizmetleri

Revizyon

Kartlı kilit revizyon ve yenileme.

Danışmanlık

İşletmenizde kullanılması gereken ürünler.

İşletmeniz İçin Ücretsiz Teklif

Kartlı Kilit Hizmetleri

Kartlı Kilit

Yeni ya da hali hazırda var olan işletmeleriniz için uygun fiyatlı , kaliteli ve uzun ömürli kartlı kilit sistemleri sağlıyoruz. Projenizin başlangıcından bitimine kadar anahtar teslim hizmetlerimizi size sunuyoruz.

Kartlı Kilit Yenileme

Hali hazırda var olan kartlı kilitlerinizin arıza veren parçalarını SOM Elektronik’in  uzun ömürlü ve dayanıklı parçalarıyla değiştiriyor ve bakımlarını yapıyoruz. Bu sayede daha ucuz maliyetli ve uzun ömürlü bir sisteme sahip oluyorsunuz.

Kartlı Kilit Satışı

Herhangi bir montaj ya da keşif işlemi gerçekleştirmeden isteklerinizi karşılayacak kartlı kilit ve kartlı kilit malzemelerinin tedariği işlemi de hizmetlerimiz arasındadır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ile işletmenizin bütçesini koruyun.

Her zaman kaliteli iş , kaliteli ürün.

Som Elektronik kartlı kilit sektöründe kaliteli hizmetin yanı sıra aynı zamanda kaliteli bir iletişim ve yüksek verimlilikte çalışma faktörlerinide sağlamaktadır. Proje süresince iletişimde olacağınız yetkililer kendi alanlarında uzman ve aktif olarak büyük projelerde yer almış kişilerden oluşmaktadır.

İletişim:

90 (533) 554 13 35

Birlikte Çalışabiliriz

Eğer sorunsuz ve kaliteli bir hizmeti uygun fiyat ile almak istiyorsanız SOM Elektronik her zaman sizinle çalışmaya hazır.

Ürünleriniz sadece kartlı kilit mi ?

Hayır , kartlı kilit ürünlerimizin yanı sıra otel energy saver,hotel dnd sistemleri, otel otomasyon sistemleri ve kart baskı hizmetlerimizde mevcuttur.

Teknik destek hizmetiniz var mı ?

Evet. Sattığımız her ürünle alakalı bir teknik destek ekibimiz mevcut. Gelen arıza ya da isteğe göre teknik destek ekiplerimiz en kısa sürede işletmeye ulaşarak sorunları çözüme kavuşturmaktadır.

Keşif yapıyormusunuz ?

İsteğiniz doğrultusunda tecrübeli ekibimiz işletmenizi ziyaret ederek ihityacınız olan herşeyi sizin için saptayarak konu ile alakalı bir rapor ve teklif sunmaktadır.

Personel eğitimi veriyormusunuz ?

Eğer işletmenizde kartlı kilit ile ilgilenen bir ekip ya da şef mevcut ise çalışma prensipleri ve muhtemel hata sebepleri hakkında eğitim vermekteyiz. Aynı zamanda personelinize telefon üzerinden de kesintisiz hizmet verilmektedir.