Kartlı Kilit Sistemlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kartlı kilit sistemleri ile kurumlarda ve işletmelerde giriş ve çıkışlar kontrol altında tutulmaktadır. Her kapıda bulunan elektronik kartlı kapı kilitleri sayesinde, tanımlanmamış kullanıcılar ve ziyaretçilerin engellenen odalara veya koridorlara geçişleri yasaklanır. Tanımlama işlemi her kapı için ayrı yapılarak güvenli alanlar oluşturulur. Uzun yıllar kartlı kilit sistemlerinin satışı ve kurulumu konusunda hizmet veren firmamız, büyük ölçekli binalarda montaj işini de gerçekleştirmektedir. Acil durumlarda kartlı kilit tamir ekibiniz sürekli sorunların çözümü için destek vermektedir.

Otellerde Kartlı Kilit Sisteminin Kullanımı

Kartlı sistemlerin en çok kullanıldığı ve görüldüğü yerlerden biri otellerdir. Otel müşterilerinin odalarına özel olarak tanımlanan kartlar, kapının açılması ve elektriğin devreye girmesini sağlar. Yine kapıdan çıkış yapıldığında çekilen kartlar birlikte elektrik enerjisi kesilir ve kapı kilitlenmiş olur. Oda temizliği yapan kat görevlileri de görevli oldukları katlardaki odalara bu kartlar sayesinde girerek görevlerini yaparlar. Hastanelerde Kartlı Kilit Sistemlerinin Kullanımı Bir diğer kullanım alanı hastanelerdir. Hastanelerin ameliyathane, laboratuvar, poliklinik gibi sadece yetkili sağlık personelinin girmesine olanak sağlayan bölümlerinde kullanılır. Ameliyat ekibinden başka yetkisiz kimselerin ameliyathaneye girmesi engellenir. Yine hastane yönetimi tarafından belirlenmiş ve vatandaşların girişlerine yasaklanmış alanlara sadece yetkili hastane personelinin girmesine izin verilen kapılardan geçişler sağlanır.

Sunucu ve Sistem Odalarında Kartlı Kilit Sisteminin Kullanımı

Kurumların ve işletmelerin veri tabanlarını barındıran sunucu sistem odaları gibi özel alanların giriş ve çıkışları da yine kartlı kilit sistemleri ile kontrol altında tutulur. Büyük yatırımlarla oluşturulmuş sistem odalarının güvenliği en önemli konulardan biridir. Sadece sistem odalarına giriş izni bulunan personelin yetkilendirilerek, yetkisiz ve kötü niyetli kişilerin girişleri engellenmiş olur. Satış, Montaj ve Teknik Destek Firmamız satış, montaj ve kartlı kilit tamir hizmeti vermektedir. İşletmelerin ve kurumların büyük önem verdiği güvenlik konusunda, kartlı sistemlerin kurulumu ve kullanımıyla destek vermekteyiz. Satışını yaptığımız ve pazara sunduğumuz ürünlerimiz teknolojik gelişmelere paralel olarak da yenilenmektedir. En iyi fiyat ve performans garantisiyle müşterilerimizin taleplerine çözüm ortağı olmaktayız. Müşterilerimizin farklı taleplerini değerlendirerek çözüm odaklı öneriler sunuyoruz.

Ürün özelliklerine göre ihtiyacınız olan en doğru ve kaliteli kilit sistemini sizin için kullanıyoruz. Hangi sistemin size daha iyi çözüm üreteceği konusunda talebiniz halinde brifing sunabiliriz. Farklı sistemlerin nerelerde ve ne amaçla kullanıldığını, kullanımdan kaynaklanabilecek aksaklıkların ve faydaların neler olacağı hakkında detaylı bir bilgi vermekteyiz.

Kolay Montaj İmkanı Sağlar

Kapıların uygun olması durumunda montaj işlemi hızla ve kolay olmaktadır. Bazen kapıların kartlı sistem için yenilenmesi veya tadilattan geçirilmesi gerekebilmektedir. Bu durumda firma olarak kapılar için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Sistem basit bir kurumla kullanılmaya hazır hale getirilir. Bu sayede montaj ve kurulum maliyeti konusunda tasarruf sağlamış olursunuz. Çok fazla sayıda kartlı sistem kurulumlarında daha ekonomik fiyat teklifimizden yararlanabilirsiniz.

Kartlı Kilit Sistemlerinin Faydaları

Kapılardan yetkili kart sahibinin geçmesine izin verir. Günlük operasyonel işlerde yarar sağlar. Kayıp ve çalıştı halinde sistemden iptal edilebilir. Belirli bir gün ve saat için yetki tanımlaması yapılabilir. Kullanıcıların giriş ve çıkışlarının kayıtlarını sistemde tutar. Çok sayıda kilit sisteminin basit bir şekilde yönetilmesine olanak tanır. Kullanıcılara daha estetik ve rahat bir kullanım sağlar. Kilit modelleri, teslimat ve montaj sürelerini kapsayan koşulları ve şartları öğrenmek için bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Müşterilerimizin kartlı kilit sistemlerinin kullanım koşulları ve avantajları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları önceliğimizdir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yenilikçi bir firmayız. İşimizi büyük taahhütlerimiz ve tecrübelerimizle birlikte geliştiriyoruz.