Kartlı Kilit Sistemlerini Özelikleri Ve Avantajları Kartlı Kilit Sistemleri Nedir?

Kartlı kilitler gerek tasarımı ile gerekse fiyat itibariyle otellerde, hastanelerde, toplu olarak insanların bulunduğu yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Kullanımı çok basit olduğu gibi, montajı ve kurulumu da oldukça kolaydır. Sistem, manyetik kartların izin verilen kapılara tanımlanması mantığıyla çalışmaktadır. Bilgisayar sistemi üzerinden her kart için ayrı ayrı yetki tanımlaması yapılır. Kartı elinde bulunan personel veya müşteri sadece kendisinin girişine izin verilen kapıları açabilir. Kartlar giriş ve çıkışları kontrol altında tutarak kullanıcı bilgilerini sistem üzerinde saklar. Sadece belirli gün ve saatler için kısıtlı tanımlamalar da yapabilir. Bu zaman dilimi tamamlandığında, kart devre dışı kalarak çalışmayacaktır.

Talepler Doğrultusunda Yeni Sistemler Geliştiriyoruz

Birçok otel, hastane ve işletme için farklı çözüm teknikleri geliştirmekteyiz. Deneyim ve tecrübelerimizi sektörde hizmet veren diğer üreticilerle paylaşmaktayız. Ürün özelliklerimize ve kalitesine güveniyor, tüm kalite kriterlerini yerine getiren ve üstün performans sergileyen kilit sistemlerinin satışını yapıyoruz. Satış sonrası belirlenen kapı ve mekanlar için profesyonel teknik personelimiz tarafından montajları yapılmaktadır. Bu kilit sistemleri elektronik devrelerden oluştuğu için montajı da yetkili personelimiz tarafından yapılmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm kilit sistemlerimizde yüksek kalite standartlarını garanti ederek, tüm kilit sistemlerinin güvenliğini garanti etmekteyiz. Tüm illerimizde ve konya kartlı kilit sistemlerinde montaj sonrası teknik desteğimiz devam etmektedir.

Kaliteli ve Güvenilir Kilitleme Sistemleri

Elektronik kartlı kilit sistemlerimiz kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kullanıldığı dış yüzeyi ve kartlar en yüksek hassasiyetle üretilmiştir. Bu kaliteli özelliği ile firmamız güvenli, sağlam ve dayanıklı ürünlerle hizmet verdiğini garanti eder. Firmamızın personeli konusunda eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Günün her saati destek birimine gelen arıza ve çağrılara en kıza sürede cevap vermekte ve gerekli işlemleri yapmaktadır.

Kartlı Kilit Sistemlerinin Özellikleri

Kalın sac ile paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılır. Montajı çok basit olup kablolamaya gerek duyulmamaktadır. Aslında bunun montajı evdeki kilitlerden çok da farklı olmayıp basit bir biçimde montajı yapılmaktadır. Kilitler elektronik kart ile çalışmaktadır. Bu tarz bir sistemle güvenlik maksimum seviyededir. Misafirlerin kendilerini güvende hissetmeleri adına da aynı zamanda kilidin iç tarafında emniyet mandalı bulunmaktadır. Konaklama yapacak misafirin gün sayısını resepsiyon görevlisi karta tanımlamaktadır. Otel çalışanları odaları temizlemek için süreli ya da süresiz kartlara sahiptirler. Acil bir durum olduğu anda devreye girmek adına arkadan kapı kilitli dahi olsa içeriden kilidi açabilen fonksiyonlara sahip ek güvenlik kartlarına sahiptir. Gerek duyulması durumunda yazılım üzerinden kartların sistem kayıtlarına ulaşılabilmektedir. Kilit çok kolay çalışmakta olup, kilidin açılması için kartın kilide bir iki santim kadar yaklaştırılması yeterlidir.

Kartlı Kilit Sistemlerinin Avantajları

Kartlı kilit sistemleri klasik anahtarlara oranla pek çok avantaja sahiptir. Kartlı kilit sistemleri konaklama sektörüne büyük bir gösteriş ve prestij katmaktadır. Öncelikle müşteri için çok büyük rahatlık ve konfordur. Müşteri cebinde metal anahtar taşımak yerine plastik kart taşımaktadır. Misafirler kesinlikle konfor bakımından kartlı kilit kullanımını anahtar taşımaya tercih etmektedirler. Klasik anahtarlı kilitlere göre daha güvenlidir. Klasik kilitler herhangi bir nesne ile kolayca açılabilirken kartlı kilitlerimiz özel mekanizması sayesinde kendi kartı dışında kesinlikle açılamamaktadır. Klasik kilitlerde anahtar kaybolduğu zaman kilit göbeğini değiştirmek gerekir. Ancak kartlı kilitlerde kaybolan kart sistemden güvenli bir biçimde iptal edilerek devre dışı bırakılmaktadır. Yerine sisteme tanımlı yeni bir kart verilebilmektedir. Sadece büyük otellerin bulunduğu tatil yöreleri değil, aynı zamanda konya kartlı kilit sistemleri kullanan birçok otelde ürünlerimiz kullanılmaktadır.