Som Elektronik Kurumsal

 

 

2000’li yılların başlarında kurulmuş olan SOM Elektronik Ticaret İthalat ve İhracat Firmamız üzerine aldığı sorumlulukları yerine getirerek sektöre hizmet vermektedir.

Geliştirdiği hizmet yelpazesinde amaçladığı sektöre hizmet etmek ve mükemmeliyeti yakalamaktır. Güvenlik her zaman ön planda olan firmamızda Müşterilerimizin gizliliği de bizim için çok önemlidir.

Müşteri odaklı kalite anlayışını daima ön planda tutan firmamız sizler için uygun sistemi ve projeyi üreterek en sorunsuz bir şekilde zamanında teslim edip sizlerinde referans listesinde görmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız Elektronik Kilit Grubu, DND Sistemleri, Enerji Saver Sistemleri ürünleri ile kullanıcılarının hayatlarına değer katıyor.

Güvenlik sektöründeki yeni projelere ve tadilat işlerine özgün çözümler sunarak danışmanlık desteği de sağlayan Firmamız bu uygulamalarda satış öncesi ve sonrası verdiği kaliteli, yaygın teknik destek ve ürünlerine verdiği garantilerle müşteri odaklı yaklaşımını ortaya koyuyor.

Som Elektronik Ticaret İthalat ve İhracat dünyanızın kapılarını güvenle açıp, güvenle kapıyor olmaktan gurur duyuyor ve sizi de bu mutlu,
güvenli ve konforlu dünyaya davet ediyor.