Som Elektronik


Otel kapı kilitlerimiz gerçek paslanmaz çelik veya zink alaşım malzemelerden imal edilmiş olup tüm ürünlerimizdeki temel standart “kalite“dir. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabilecek yapıda ve konaklama tesislerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek fonksiyonlara sahiptir. Türkçe, İngilizce pratik yazılımlarımız sayesinde işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilir, misafirlerinizi resepsiyonda bekletmezsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

[ SOM ELEKTRONİK ]

Vizyon

Oteller, hastaneler, yurtlar, pansiyonlar, huzur evleri, restoranlar, sosyal tesisler (vb.) Tüm işletmelerin, tüm ihtiyaçlarına cevap vererek; yüksek teknoloji, insan kaynağı ve kreatif düşünmeyi prensip edinerek sektörün en iyi çözüm ortağı olmaktır.

[ SOM ELEKTRONİK ]

Misyon

Kilit sektöründe otellerin en iyi çözüm ortağı, otel müşterilerinin ise memnuniyetlerine en iyi dokunacak olan firma olarak; ilke, değer ve çizgimizden hiç çıkmayarak dünyanın her yerine ürünlerimizin ihracını yapmaktır.

[ SOM ELEKTRONİK ]

Elektronik Otel Kilitleri

Kapı Kilit Sistemleri

Kapı kilit sistemleri ürünleri otel teknoloji sistemlerini yakından takip ederek en popüler kapı kilit sistemlerini sunan firmamız, hayati önem taşıyan ürünlerini mekanlara elit bir hava katan modelleri ile sunmaktadır.

Modern Tasarımlı Kilit Sistemleri

Aynalı, rozetli ve kartlı kilit çeşitlerine ve modern tasarımlarla her mekanda fark yaratan ürünlerimiz, paslanmaz çelik kapı kilidi, mekanik anahtarlı bareli, kart teknolojisi ve şık görünümü ile otel güvenliğinde önemli bir yere sahiptir.